Egedeniz Orman Ürünleri
Keresteciler Sitesi 20. Sk. 20. Blok No:5 İkitelli / İstanbul
Paylaş

2010 yılından beri sizlerle.....

Doğal yaşamdan evinize zamanı üreterek tüketiyoruz.

Doğal yaşamdan evinize zamanı üreterek tüketiyoruz.

EGE DENİZ markası, EGE DENİZ KERESTECİLİK olarak bir aile şirketi statüsünde İstanbul da kurulmuştur. Firmamız kuruluşundan sonra nesilden nesile bilgi ve ticari tecrübelerini aktararak daha da büyümeye devam etmiştir.

Bu anlayışla yola devam eden Ege Deniz Orman Ürünleri, 2001 yılında Limited şirket olarak ticari hayatını sürdürmüştür.

Ege Deniz Orman Ürünleri; gelişen teknoloji ve arzdan hareketle, 2007 yılında kereste ithalat ve ihracatının yanı sıra doğal mobilya sektörüne de profesyonel tecrübeleri ile emin adımla girmişlerdir.

2010 yılında kurumsal yapıya geçiş ile doğal mobilya sektöründe EGEDENİZWOODSHOP marka patentini de alarak sektörel faaliyetlerine devam etmiştir.

Sektördeki farklı dallara hitap eden ve tüm gelişmelere ayak uyduran Egedenizwoodshop, doğal mobilya sektöründeki büyüme serüvenine ikinci markası KÜTÜKHANE ‘ yi kurarak ticari ailesine bir yenisini daha eklemiştir.

Nesilden nesile aktarılan tecrübe ve gelişen sektör ihtiyaçlarına eksiksiz cevap vermek adına; her gün kendisini yenileyerek yola devam eden Egedenizwoodshop ve Kütükhane markaları, kaliteden ödün vermeyen ürün yelpazesi ve kişiye özel tasarımları ile sektörün önde gelen markaları olmaya devam edecektir.

 
Misyonumuz
EGE DENİZ Orman Ürünleri olarak insan doğasına en yakın malzeme olan ahşabın yaşamımızdaki yerini alması temel ilkesi ile insanlığa hizmet vermektir.

 

Vizyonumuz

EGE DENİZ Orman Ürünleri olarak yaşamın var olduğu her mekanı daha çağdaş hale dönüştürebilmek için çevreye duyarlı, sosyal, kültürel ve düşünsel değerlerimizin bütünlüğü ile oluşturduğumuz çizgimiz ile ekonomik ve kaliteli malzemelerimizle kendimizden emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

0
Yıllık Tecrübe
0
Zengin Ürün Çeşidi
0
Tamamlanan Proje

Neler Yapıyoruz?

Masa & Sehpa
45%
Tv ünitesi & Konsol
30%
Oturma Grubu (Sandalye & Koltuk & Bank)
20%
Aksesuar
5%